zábavová kapela
© 2015 www.reklama-windi.cz
hitparáda
seznam skladeb

Co hrajeme na společenských akcích.

Plesy, maturitní plesy, zábavy, svatby, firemní a rodinné oslavy, tak právě tyto společenské akce jsou pro nás.
Náš repertoár se neustále vyvijí. Osvědčené skladby zůstávají, jiné se nahrazují. V našem playlistu najdete Rock, Pop, Disko, R'n'B, Swing, Bigbeat, Folk rock, Latinskoamerickou hudbu, Euro Dance, skladby z počátku 60, let až po současnost. U některých skladeb s vlastními texty.
Dále zde najdete také lidovky, country (českou i americkou), kankán, čardáš.
Milovníci tanečních určitě ocení, když si zopakují tance a kroky na cha-cha, samba, rock'n roll, valčík, polka, jive, waltz, tango, slowfox, blues.
Při svatbách, rodinných oslavách a zábavách jsme schopni připravit společenské hry, moderovat plesy a přehrát MP3. Vše s námi domlouvat tak 14 dní dopředu.

Z českých a zahraničních zpěváků to jsou:

Michal David, Ivan Hlas, Karel Gott, Jiří Schelinger, Jiří Suchý a Šlitr a Petr Muk. Dále Janek Ledecký, Anna K, Alice Springs a Jana Kirschner, Jiří Korn, Zuzana Norisová s Lucii Bílou. Helena a Lucie Vondráčková, Hanka Zagorová, Honza a František Nedvěd, Waldemar Matuška, Věra Martinová, Michal Tučný a Jiří Grossmann. Marta Kubišová, Miky Ryvola, Jaroslav Uhlíř se Zdeněk Svěrák, Petr Hapka, Jarda Hypochondr atd.

Zahraniční zpěváci a zpěvačky:
Robbie Williams, Tom Jones, Kate Ryan, Whitney Houston a C.C. Gatch. Ricci e Poveri, Olivia Newton, Anastacia a Eross Ramazzoti, Umberto Tozzi, Ellie Goulding a Sarah Connor. Alannah Myles, Chris Normen se Susi Quatro, Chuck Barry, Roy Orbison a Shania Twain. Christina Aguilera, Belinda Carlisie, DJ Qtzi, Tina Turner, Charles Ray a Joan Jett. Elvis Presley, Moris Albert, Sarah Brightman, Andrea Bocelli, Barbara Straisand, Celine Dion, Avril Lavigne, Chris Rea atd.

Z českých a zahraničních kapel a hudebních skupin:

Olympic, Elán, Kabát, Lucie, Madrage, Katapult, Harlej, Chinasky, Žlutý pes, Jojoband, Proměny, Tichá dohoda, Děda Mládek ilegál band, Premier, Argema, Maxim Turbulence, Blue Efect, Projektil
Zahraniční kapely a hudební skupiny:
Olympic, Elán, Kabát, Lucie, Madrage, Katapult, Harlej, Chinasky, Žlutý pes a Jojoband. Proměny, Tichá dohoda, Děda Mládek ilegál band a Premier. Argema, Maxim Turbulence, Blue Efect a Projektil. Zahraniční kapely a hudební skupiny: QUEEN, Bananarama, Beatles, Rednex, Roxette, Europe, ZZ Top a Smokie. President, Vengaboys, ABBA, Bee Gees, Opus a Pussycat Dolls, Gypsy Kings, Los Lobos, Aerosmith, Pink Floid, Deep Purple, Boney M, Nossa atd.

Playlist zašleme na požádání.

Společenský tanec. Pohled na kapelu. Masopust v Chlumci. Taneční věneček. Country tanec. Konec náročné akce. Taneční věneček.
Zábavová kapela windiband.
Skupina pro zábavu.
O nás
Termíny
Audio, Video
Fotogalerie
Repertoár
Kontakt